کاندیدای جراحی بینی

کاندیدای جراحی بینی

مشاوره قبل از جراحی بینی، فرصت مناسبی است تا بیماران از تمامی مراحل جراحی، گرفته تا روند بهبودی، اطلاعات کافی را کسب کنند. در طول همین جلسات، جراح با ارزیابی آناتومی بینی و ساختار بدنی شما، تعیین می کند که شما کاندیدای مناسب جراحی بینی هستید یا نه، و هم چنین بهترین تکنیک و شیوه جراحی برای شما انتخاب خواهد شد.

کاندیدای-جراحی-بینی

قبل از جراحی، جراح به بررسی وضعیت سلامت بدنی شما، آناتومی صورت و بینی، نوع پوست بینی و سوابق پزشکی شما می پردازد. جراحی بینی، گزینه مناسبی برای تمام افرادی است که خواهان تغییر در ظاهر، فرم و اندازه بینی شان هستند. علاوه بر این، جراحی بینی به رفع مشکلات عملکردی بینی نیز کمک می کند.

افرادی که به دنبال این جراحی هستند، یا از ظاهر بینی خود راضی نیستند، و یا از مشکلاتی مانند گرفتگی بینی و یا مشکلات تنفسی شکایت می کنند.

برخی از اصلی ترین دلایلی که بیماران به دنبال انجام جراحی بینی می روند، عبارت است از: تغییر فرم نوک بینی، پل بینی، تیغه میانی و سوراخ ها. در نتیجه، افراد مناسب جراحی بینی باید یکی یا همه نگرانی های زیر را داشته باشند:

  • کجی و انحراف پل بینی
  • قوز بر روی پل بینی
  • افتادگی نوک بینی
  • سوراخ های غیر قرینه
  • انحراف تیغه میانی
  • نوک بینی پهن

شرایط جراحی بینی

بیماران بایستی در سلامت کامل جسمی و ذهنی به سر ببرند- مشکلات پزشکی خاصی نداشته باشند- اگر سیگاری هستند، مصرف سیگار را 2 هفته قبل از جراحی کنار بگذارند و انتظارات معقول و واقع بینانه از نتیجه جراحی بینی داشته باشند.

سن مناسب جراحی بینی

سن، نکته دیگر برای کاندیدای جراحی بینی محسوب می شود. 15-16 سال بهترین سن برای جراحی است. اما باز با این وجود، بهتر است جراحی زمانی انجام شود که بینی به اندازه کافی رشد کرده باشد.

Source: http://newportplastic.com/rhinoplasty-nose-surgery-candidates/

Source: https://www.artplasticsurgeons.com

سایر خدمات دکتر محمد اسماعیل هادی زاده :

جراحی بینی طبیعی

جراحی ترمیمی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

و . . .

با تشکر مدیریت سایت دکتر محمد اسماعیل هادی زاده جراح و متخصص گوش و حلق و بینی .

ارسال پاسخ

یک × پنج =